KONST / Litografier / Färglitografi 17354048
nr 1735 4048
Olle Kåks
(1941-2003), Sverige
EA-upplaga (Épreuve d’artiste), -79. Färglitografi, bildmått: 63x50 cm, yttermått inklusive ram: 80x64 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:04:01
25/10 15:56:14
Olle Kåks
Läs mer om Olle Kåks